MIGHT AND MAGIC HEROES ONLINE

CEI MAI BUNI JUCATORI DE MMHO&HOMM3 DOAR AICI

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Sa invatam heroes3 ?!

In jos 
AutorMesaj
Jack

Data de inscriere : 17/09/2011

MesajSubiect: Sa invatam heroes3 ?!   Mar Oct 04, 2011 11:29 pm

Fara rusine spun ca desi joc de foarte mult timp HoMM3 nivelul meu ca si jucator este unul sub linia de mijloc.

Stiu o gramada de jumbuslucuri, stiu sa ma descurc fara sa pierd unitati, stiu sa joc indeajuns de bine cat sa pot face fata unor adversari buni, dar niciodata nu castig. Mai exact din peste 20 de jocuri pe care le-am dat aici pe GameRanger nu am reusit sa castig niciunul.

As vrea sa urmaresc si eu cateva jocuri de profesionisti pentru ca mie cu siguranta imi scapa foarte multe notiuni importante.

Astept orice sfat, critica sau replay-uri.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
DELMAR

Data de inscriere : 17/09/2011

MesajSubiect: Re: Sa invatam heroes3 ?!   Mier Oct 05, 2011 5:39 am

Pai Jack singura modalitate de a prinde e xperienta este sa joci cat mai mult online.Faci savuri zi dupa zi.. apoi poti sa le urmaresti prin hotsead multiplayer vezi ce a mutat ce a jucat respectivul...si tot asa...mai sunt meciuri pusse pe youtube unde poti de ex pe Maretti0 unde sia postat mai multe meciuri ...si ar mai fi Mikogo programul de desktop sharing ... unde poti vedea meciurile altor jucatori dar iti trebuie ID sesion de la unul din playeri... Dar in principiu experienta
se acumuleaza in timp ...cat mai multe meciuri Online ..
Cam atat pentru moment...stii cum se zice ..Meseria se Fura Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://heroes3.rpdforum.com

Sa invatam heroes3 ?!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIGHT AND MAGIC HEROES ONLINE :: Heroes of Might and Magic 3 :: DISCUTII DESPRE JOC-
Mergi direct la: