MIGHT AND MAGIC HEROES ONLINE

CEI MAI BUNI JUCATORI DE MMHO&HOMM3 DOAR AICI

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Sachelos vs Jack (1-0)

In jos 
AutorMesaj
sachelos

Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Sachelos vs Jack (1-0)   Vin Oct 14, 2011 11:20 pm

Template Panic XL no under, WCL rules - sachelos (Stronghold, Crag Hack, Red) def. Jack (Inferno, Zydar, Blue) month 2 / week 2 / day 6
Nu am prea multe de povestit, nu e prima data cand joc Panic dar e prima data cand joc XL no under, harta greuta, distanta destul de mare intre adversari, cred ca ne-am intalnit dupa ce am trecut prin vreo 5-6 zone, norocul meu ca am gasit pe itinerariu zona de hive (48 wyvs) si cateva pandore cu wolfi (150 w). Adversarul e ok, a avut prea mare incredere in el si a fost surprins cand m-a vazut de l-am atacat. A stat prea mult in zona de start, innaceptabil pe orice harta (fara suparare Very Happy). L-am prins cu jumatate (cred) de armata pe main hero, n-avea sanse si a dat surrender / end game / GG.
Mersi de joc!
Next? Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Jack

Data de inscriere : 17/09/2011

MesajSubiect: Re: Sachelos vs Jack (1-0)   Sam Oct 15, 2011 6:45 am

Intr-adevar am avut prea multa incredere...
Zona mi-a dat incredere, apoi faptul ca armaggedonul putea sa ma duca la victorie decat cu o serie de efreeti, apoi terminam cu restul armatei. Cam asta a fost strategia mea pentru jocul asta, dar a esuat din toate punctele de vedere tocmai din motivul ca am lalait-o prea mult in zona de start..
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Sachelos vs Jack (1-0)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIGHT AND MAGIC HEROES ONLINE :: Heroes of Might and Magic 3 :: BEST OF THE BEST (+PROVOCARI)-
Mergi direct la: